Yönetim kadromuz; 10 yıllık beşeri ilaç ve medikal sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimleri sonrasında, dermokozmetik ve kozmetik alanında da faaliyetlerine 2018 yılında Biosoins Biyoteknoloji Medikal Kozmetik Ltd. Şti.’ni kurarak başlamıştır. Yenilikçi ve çözüm odaklı düşünen bir yapıya sahip olan şirketimiz, uzun araştırma süreci sonucunda, etkinliği birçok bilimsel çalışmayla kanıtlanmış, Avrupa ve Amerika’daki dermokozmetik ve kozmetik ürünlerinde kullanımı yaygın olan ve en önemlisi Türkiye pazarında daha önce var olmamış olan, tamamen organik ve %100 doğal içeriğe sahip etken maddeyi, Biosoins markasıyla Türkiye pazarına getirmeye karar vermiştir ve her geçen gün ürün çeşitlerine yenilerini eklemektedir. Tüm Türkiye’de Biosoins markasını yaygınlaştırmak ve satışını sağlamak amacıyla da yoğun bir şekilde programlarımıza ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerinin, iş ortaklarının, tedarikçi firmalarının ve çalışanlarının koşulsuz memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir marka olmak. İnsan sağlığına ve güzelliğine yönelik ürünleri güvenilir, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla insanlığın hizmetine sunmak.

Vizyonumuz

Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda pazar koşullarına hızlı cevap verip gerekli ürün ve hizmeti sunarız. Yurtiçi, bölgesel ve yakın coğrafyadaki pazarlarda bulunduğumuz kategorilerde uluslararası firmalarla rekabet ederek ülkemiz için katma değer oluştururuz. Markalarımız ile ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeksizin ürünlerimizi yeniden satın alacak yeni müşteriler oluşturmak üzere sahip olduğumuz üretim, planlama ve dağıtım becerilerini geliştirerek kurumsal ve kalıcı bir kuruluş olmayı hedefleriz.