Ürünlerimiz

Grid List

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Krem

Krem
 279,90

Dikenli incir yağının (kaktüs meyvesi) mucizesi. %100 organik dikenli incirden üretilen biosoins krem, cildinize istenilen nemi ve ışıltıyı sağlarken, cildinizde oluşan kırışıklıkların ve ince çizgilerin azalmasında etkin rol oynar. İçeriğinde E vitamininden zengin bileşenler aktif olarak cilt yaşlanmasını geciktirir. Daha genç ve ışıltılı bir cilt için Biosoins kremi sabah ve akşam olmak üzere yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayınız.

Saç Kremi

Saç Kremi
 144,90

Dikenli incir tohumu yağı saçlarınızda istenilen nem ve ipeksi dokuyu sağlar. Yeterli miktarda kremi nemli saçınıza uygulayınız. Masaj yaparak 2-3 dakika bekleyip durulayınız.

Saç Serumu

Saç Serumu
 259,90

Biosoins Saç Bakım Serumu %100 saf dikenli incir yağı (kaktüs meyvesi yağı), argan kalbi (argan yağının en saf ve değerli kısmı) ve diğer değerli yağların birleşimi ile, kuru ve yıpranmış saçlar için yoğun besleyici ve onarıcı bir bakım kürü sunar. Koparak dökülmelerin azalmasına, saçların çatal ve cansız görünümünün kaybolmasına yardımcı olur. Saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olur. Biosoins saç serumunu haftada 1 kez kuru saç tellerinize uygulayınız. Uygulama sonrası 15-20 dk bekledikten sonra durulama yapınız.

Şampuan

Şampuan
 139,90

Dikenli incir tohumunun mucizevi yağı. Besleyici ve onarıcı şampuanı saçlarınızı kökten uca besler, yeni saç oluşumunu destekler. Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulama yapınız. Daha canlı ve etkili bir görünüm için BİOSOİNS saç kremi ve serumu ile birlikte kullanınız.

Yüz Serumu

Yüz Serumu
 349,90

Biosoins serum ile %100 saf dikenli incir tohumu yağının (kaktüs meyvesi tohumu) mucizesine şahit olacaksınız. Biosoins serum cildin nem dengesini sağlarken, gece boyu cilt bariyerini yeniler. Cildi iyileştirerek yaşlanmanın önüne geçer. Düzenli kullanımda daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Biosoins serum temizlenmiş cilde uygulanmalıdır. Biosoins serumu 2-3 damla damlatarak tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. Sadece gece kullanılması önerilmektedir.